Lietuvos genealogijos ir Heraldikos draugijos taryba, vadovaujantis 2013.01.24 d. įregistruotais LGHD įstatais ir 3.3 punkto nuostata, skelbia asmenų, kurie atleidžiami nuo LGHD nario mokesčio, kaip Garbės narių sąrašą:

Bairašauskaitė, Tamara
Botyrius Vilius
Bumblauskas, Alfredas
Butautas, Rimvydas
Chomentauskas, Teodoras
Češkevičiūtė, Neringa
Dumin, Stanislav
Jakubauskas, Adas
Gasparavičienė, Sigita
Každailis, Arvydas
Mackevičius, Kazimieras
Malevskis, Česlav
Radvila, Dominykas
Rimša, Edmundas
Saulevičius, Vytautas
Šedbaras, Stasys
Tracevskis, Kazys
Vervečka, Danielius
Vėlyvis, Stasys
Vileikienė, Laima
Volk, Albert

Garbės nariams šia lengvata neatimama teisė mokėti nario mokestį ar kitaip remti LGHD ir dalyvauti veikloje.

24824399 10213052970736655 174650287 n

LGHD suvažiavimas yra aukščiausia LGHD valdymo institucija. LGHD veiklai laikotarpiu tarp suvažiavimų vadovauja LGHD taryba, kuri renkama penkių metų kadencijai. Kasdieniniam LGHD darbui vadovauja LGHD pirmininkas. 

2017 m. gruodžio 2 d. LGHD suvažiavime LGHD pirmininku išrinktas Remigijus Bimba, LGHD tarybos nariais  išrinkti: Danielius Vervečka, Paulius Vaniuchinas, Sigita Gasparavičienė, Kristina Giedraitienė, Česlav Malevskis, Juozas Antanaitis, Adas Jakubauskas, Vytautas Saulevičius, Albert Volk, Rolandas Zvicevičius ir Audronė Musteikienė (2018-04-19 LGHD tarybos nutarimu patvirtintas A. Musteikienės atsistatydinimas). 

2018 m. sausio 30 d. LGHD tarybos posėdyje išrinkti: LGHD pirmininko pavaduotojas Danielius Velvečka, LGHD kancleris Paulius Vaniuchinas, LGHD generalinė sekretorė, LGHD atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Sigita Gasparavičienė, LGHD Kauno regiono skyriaus pirmininkė, LGHD atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Kristina Giedraitienė.

24824399 10213052970736655 174650287 n

LGHD misija – savo gretose apjungus profesionalus ir mėgėjus, plėtoti genealogijos, heraldikos, giminės ir šeimos istorijos tyrimus, skatinti visuomenės domėjimąsi Lietuvos istoriniu ir kultūriniu paveldu; kaupti, sisteminti ir skleisti duomenis apie giminių genealogiją ir jos šaltinius; prisidėti prie visuomenės genealoginės sąmonės formavimo, tuo pačiu – prie istorinės, tautinės ir kultūrinės tapatybės išlaikymo; patvirtinant sudarytas giminių genealogijas, genealogines schemas, genealoginius medžius ir šeimos ženklus, prisidėti prie išdidžios, savo šaknis atmenančios pilietinės visuomenės formavimo; plėtojant tarptautinius ryšius prisidėti prie pasaulinio genealoginio sąjūdžio.

LGHD vizija – tai asociacija, telkianti aktyviai prie genealoginio sąjūdžio prisidedančius Lietuvos piliečius, konsultuojanti besidominčius genealogija ir heraldika, patarianti ir rengianti rekomendacijas valstybinėms, visuomeninėms ir privačioms institucijoms genealogijos ir heraldikos klausimais, dalyvaujanti įvairiose mokslinės, kultūrinės ir edukacinės veiklos programose, bendradarbiaujanti su giminingomis užsienio organizacijomis.

Griežtai draudžiama LGHD paskelbtą informaciją ar straipsnius panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LGHD kaip šaltinį.

Visos teisės saugomos © 2007 - 2018 Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Go to top