Pagrindinis forumas 34 topics

Tai yra pagrindinis forumo skyrius. Kaip lygis į vieną skyrių jis tarnauja kaip atskirų forumų ar kategorijų konteineris. Tai taip pat vadinamas 1 lygio skirsniu, ir jis turi būti turėti kiekvienoje Kunena forumo sąrankoje.
Category

Sveiki No topics

Šioje forumo kategorijoje mes rekomenduojam naujiems nariams pateikti trumpą aprašymą apie save. Susipažinkite su kitais ir dalinkitės savo bendrais interesais.
No topics
1. Genealogų draugija, jos struktūra ir veikla - www.genealogija.org .
Prisijungus prie šios svetainės, prisijungimas galioja ir forumui.
Dažnai vartotojai daro klaidą užmiršdami, kokį vartotojo vardą įrašė registruodamiesi ir tada negali prisijungti. Primenama, kad jungiamasi Vartotojo vardu.
No topics
Jeigu norite įstoti į Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugiją, atsisiųskite pareiškimą, užpildykite ir atneškite arba atsiųskite mums. Plačiau skaityti svetainėje www.genealogija.org
Amuste's Avatar
Re: Vertimai
by Amuste
1 year 10 months ago

Genealogija 7 topics

"Genealogija - istorijos mokslo šaka. Žodis genealogija kilęs iš dviejų žodžių: genea - "šeima, giminė, logos - studijos, mokslas". Tai mokslas apie šeimos, giminės kilmę, istoriją ir jos narių tarpusavio ryšius", - Encyclopedia Britanica.
nonsens's Avatar
Re: Šeimos Ksyvickis, Kšyvickis = ...
by nonsens
3 years 5 months ago

Genetika 1 topic

Genetika (gr. γεννώ = gimdyti) – biologijos mokslo šaka, tirianti genus, paveldimumo dėsnius, kintamumą. Terminą „genetika“ paveldimumo tyrimams apibūdinti pirmą kartą pasiūlė anglų mokslininkas William Bateson (1905 m. balandžio 18 d.) laiške, rašytame Adam'ui Sedgewick'ui.
Genų nulemtas paveldimumas yra labai svarbus, bet ne vienintelis veiksnys, darantis įtaką organizmų išvaizdai bei elgesiui. Tam tikrą įtaką daro aplinkos poveikis bei atsitiktiniai faktoriai. Kiek lemiamas yra paveldimumas galima matyti lyginant monozigotinius („identiškus“) dvynius, kurie turi vienodą DNR, bet skirtingas asmenybes bei pirštų antspaudus.
Pastaruoju metu populiarėja genomika, nagrinėjanti daugelio genų tarpusavio (genas-genas) sąveikų bei sąveikų su (genas-aplinka) sistemas.

Šaltinis: lt.wikipedia.org/wiki/Genetika
admin's Avatar
Re: DNR tyrimai
by admin
6 years 3 months ago
Jeigu tyrinėjate savo giminę, rašykite, klauskite, tarkitės
Rita's Avatar
Re: Glebauskai
by Rita
3 years 5 months ago
Jei ieškote duomenų apie savo giminę...rašykite čia, sukūrę savo temą
rveteikis's Avatar
Re: Daujotai (Dowiatt)
by rveteikis
2 years 6 months ago
2012 m. liepos mėnesį sukurta ir patalpinta eilė žodynų, kurie gali padėti bandantiems išversti terminus senuose rusiškuose metrikiniuose įrašuose:

Prievardžių, Luomų, Pareigybių, Tautybių žodynai. Žodynai parengti pagal Dr. Jūratės Čirūnaitės (h. Rudnica) straipsnį „Ką apie kilmingas LDK bajores pasakoja jų vardynas“ žurnale „Lietuvos bajoras“ Nr.18.

Prašome naudotis ir papildyti
rveteikis's Avatar
Re: Vardų vertimai
by rveteikis
4 years 7 months ago

Pasiūlymai 3 topics

Turite atsiliepimų ar pasiūlymų?
Parašykite mums. Mes norime išgirsti iš Jūsų atsiliepimus ir siekiame, kad mūsų svetainė taptų geresne ir patogesne svečiams bei nariams.
admin's Avatar
Re: LGHD žurnalas
by admin
5 years 9 months ago
    Total users online: 0 Members and 929210 Guests Online
  • Total Messages: 120
  • Total Sections: 1
  • Today Open: 0
  • Today Total Answer: 0
  • Total Subjects: 34
  • Total Categories: 9
  • Yesterday Open: 0
  • Yesterday Total Answer: 0
Time to create page: 3.376 seconds

Griežtai draudžiama LGHD paskelbtą informaciją ar straipsnius panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti LGHD kaip šaltinį.

Visos teisės saugomos © 2007 - 2018 Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija

Go to top